ASKERİ VE SİVİL JAMMER PROJELERİ

TAMGÖR ELEKTRONİK, Türkiye'nin ihtiyaçları ve savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla. Türk Hava ve Kara Kuvvetleri'nin, Emniyet güçleri ve Jandarma Kuvvetlerinin Elektronik Harp ve Haberleşme ürünleri ile ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve diğer tedarik kurumları vasıtası ile Araç tipi, Sırt tipi ve sabit Sinyal Karıştırma (JAMMER) sistemleri projelerinde iş ortaklığı vasıtası ile ana sözleşmeci veya alt sözleşmeci firma olarak ürünlerin tasarımını ve bu ürünlerde kullanılmak üzere Geniş bant Antenlerin ve RF Amfilerin üretimini, sistemlerin entegrasyonu ve testlerini yaparak ilgili kurumlara teslim etmek üzere proje faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Proje faaliyetleri sırasında ürünün elektronik (Donanım + Yazılım) ve mekanik olarak tasarımını müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmaktadır. Prototip, prototip onayı ve üretim prototipi safhalarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Mühendislik ve üretim altyapısını geliştirerek yeniden yapılandırılmış, çatısı altında faaliyetlerini genişletmiş, elektronik harp sistemlerinin geliştirilmesi, modernizasyonu, üretimi, sistem entegrasyonu ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde Türkiye'nin tercih edilen firması konumuna gelmiştir.
İZMİR Merkez
Şair Eşref Bulvarı No: 3/2 Umurbey İşhanı Kat:5 Çankaya İzmir/ Türkiye
+90 232 489 14 18
ANKARA Şube
Bahçekapı Mah. 2551 Cad. 2527 Sok. No:24 Etimesgut Ankara/ Türkiye
+90 312 257 22 92
Copyright © 2018 by tamgor.