HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

TAMGÖR ELEKTRONİK, 1970 yılında kurulmuştur. 1990 yılında Limited şirket yapısına dönüşmüş ve 1998 yılı aralığında serbest piyasa ihtiyaçları doğrultusunda RF verici, anten tasarımı ve üretimi gerçekleştirmiştir. Bu tarih itibariyle Türkiye'nin ihtiyaçları ve savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla Türk Hava ve Kara Kuvvetleri'nin, Emniyet güçleri ve Jandarma Kuvvetlerinin Elektronik Harp ve Haberleşme ürünleri ile ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve diğer tedarik kurumları vasıtası ile; Araç tipi, Sırt tipi ve sabit Sinyal Karıştırma (JAMMER) sistemleri projelerinde ürünlerin tasarımını ve bu ürünlerde kullanılmak üzere Geniş bant Antenlerin ve RF Amfilerin üretimini, sistemlerin entegrasyonu ve testlerini yaparak ilgili kurumlara teslim etmek üzere faaliyet göstermektedir.
30 yıllık süreç tamamlanmadan, mühendislik ve üretim altyapısını geliştirerek yeniden yapılandırılmış, çatısı altında faaliyetlerini genişletmiş, elektronik harp sistemlerinin geliştirilmesi, modernizasyonu, üretimi, sistem entegrasyonu ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde Türkiye'nin tercih edilen firması konumuna gelmiştir.


Proje konularına bağlı olarak;

• Sinyal Karıştırma (JAMMER) Grubu,

• Anten Grubu,

• RF Amfi Grubu,

olmak üzere üç stratejik iş merkezi bünyesinde örgütlenmiştir. Ayrıca, TAMGÖR ELEKTRONİK tarafından tasarlanan ve üretilen tüm ürünlerle ilgili olarak entegre lojistik destek hizmeti sağlanmaktadır.

İZMİR Merkez
Şair Eşref Bulvarı No: 3/2 Umurbey İşhanı Kat:5 Çankaya İzmir/ Türkiye
+90 232 489 14 18
ANKARA Şube
Bahçekapı Mah. 2551 Cad. 2527 Sok. No:24 Etimesgut Ankara/ Türkiye
+90 312 257 22 92
Copyright © 2018 by tamgor.